FAKTY I MITY NA TEMAT PROJEKTOWANIA KUCHNI?

Sprawdź projekt swojej kuchni- pobierz checklistę

* indicates required

CO ZAWIERA PORADNIK?

Wiele osób uważa, że to właśnie kuchnia jest sercem domu. Wspólne siedzenie przy domowym ognisku i przygotowywanie smakowitych potraw, smak dzieciństwa i domowe ciepło - to pierwsze skojarzenia, które przychodzą mi do głowy, kiedy myślę o kuchni.

Jest to nie tylko miejsce gdzie gotujesz, przygotowujesz i przechowujesz jedzenie. Oprócz podstawowej swojej roli, kuchnia pełni ważną funkcję społeczną.

1. Określisz czy twoja kuchnia jest miejscem integracji domowników.
2. Określenie tonacji kolorystycznej.
3. Określenie stylu pomieszczenia poprzez wybór dodatków.
4. Wybór odpowiedniej podłogi pasującej do charakteru wnętrza.
5. Wybór układu funkcjonalnego w zależności od kształtu i wielkości kuchni.
6. Wybór oświetlenia górnego i akcentującego.
7. Odpowiednie zaplanowanie instalacji: wod-kan, gniazdek.
8. Wybór szafek i ich wyposażenia.
8. Wybór sprzętu AGD.

Z rozwinięcia powyższych punktów mogłaby powstać książka, dlatego w niniejszym poradniku otrzymasz informacje o funkcjonalności pomieszczenia. Poradnik zawiera ponad 40 stron z wartościowymi treściami.

Joanna: "Ten e-book jest po brzegi wypełniony bardzo cenną wiedzą, której nawet nie wiedziałabym gdzie szukać. Wszystko podane jak na talerzu".
Patrycja: "Czytam ten poradnik już trzeci raz. Za każdym razem coś ważnego odkrywam. I zmieniam na moim projekcie. Czytam kolejny raz, bo tak dużo wiedzy, że za jednym razem wszystkiego się nie da zapamiętać".
Anita: "Właśnie skończyłam lekturę. Bardzo to ciekawe i profesjonalne. Fajny pomysł, żeby coś takiego przygotować. Dopiero po przeczytaniu tych e-booków zdałam sobie sprawę, ile rzeczy trzeba ogarnąć, i że ja nie mam na to szans. Chciałabym, żeby to za mnie zrobił profesjonalista."