SPRAWDŹ SWÓJ SALON, CZY JEST DOBRZE ZAPROJEKTOWANY?

TAK, przechodzę na kreatywną stronę mocy!

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent powitalny

* indicates required

CO ZAWIERA PORADNIK?

Salon to serce domu Tu spotykają się wszyscy domownicy, aby wspólnie spędzać czas. Dobrze zaprojektowany ma odpowiednio dobrane kolory i wystrój pasujących charakterem do całego domu. Oto co należy uwzględnić podczas aranżacji "bawialni":

1. Funkcjonalność pomieszczenia z uwzględnieniem potrzeb użytkowników.
2. Określenie tonacji kolorystycznej.
3. Określenie stylu pomieszczenia poprzez wybór dodatków.
4. Wybór odpowiedniej podłogi pasującej do charakteru wnętrza.
5. Wybór głównego elementu, na którym będzie skupiać się uwaga osób przebywających w salonie (np.kominek).
6. Wybór oświetlenia górnego i akcentującego, budującego nastrój.
7. Wybór tkanin, które są są elementem podkreślającym walory pomieszczenia.

Z rozwinięcia powyższych punktów mogłaby powstać książka, dlatego w niniejszym poradniku otrzymasz informacje o funkcjonalności pomieszczenia. Poradnik zawiera ponad 25 stron z wartościowymi treściami: o korytarzach komunikacyjnych, o oświetleniu, o sposobach umieszczania dzieł sztuki. E-book zawiera również ćwiczenia pomocne do własnoręcznego wyrysowania rożnych elementów salonu.

Maria: "Bardzo przydatny poradnik, a do tego napisany w ciekawej formie, wszystko jasno i przejrzyście, Jeśli będę miała jeszcze raz możliwość urządzania salonu, to z pewnością wrócę do niego."
Anna: "Od razu przeanalizowałam swój salon - nie jest źle, większość funkcjonalności zrealizowana."
Patrycja: "Bardzo ładnie opracowany graficznie e-book. I dużo praktycznych wskazówek. Dla nas bardzo ważne były te odległości prze stole i wokół niego, żeby nie uderzać krzesłami o ścianę i wygodnie przechodzić bez przesuwania sąsiada."
Anna: "Podobał mi się rozdział o oświetleniu i np. o zaplanowaniu, żeby tam gdzie będzie oświetlenie postawić kwiaty, żeby rzucały cień."