Co u mnie dla Ciebie

Potrzebujesz kompleksowej obsługi od A do Z podczas remontu/budowy domu czy mieszkania. Na tej stronie znajdziesz opis etapów współpracy z architektem wnętrz. Wyobraź sobie, że właśnie przebywasz w swoim nowym domu… Zamykasz oczy, po czym – oto Twoje świeżo urządzone M, tuż po remoncie.  

Po godzinach

Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2007 roku, kiedy to ukończyłam Wydział Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Oprócz tego mam również wykształcenie techniczne, jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej. Współpracuję z wieloma osobami z różnych branż, ponieważ praca we wnętrzach wymaga ciągłego dokształcania się i bycia na bieżąco z nowinkami technicznymi i designerskimi. Jestem mamą 9-letniego Bartka, żoną Krzysztofa. Zapaloną podróżniczką i fotografką. Ciągle jestem ciekawa świata i odkrywam go na nowo. Uwielbiam przyrodę, ogród, rośliny. Otwarta przestrzeń to świat w którym odpoczywam. Skończyłam studia doktoranckie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Zapraszam do współpracy

Decydujesz się na to, żeby architekt zaprojektował Twoje wnętrze. Czy mam być dla Ciebie inżynierem, który mocno stąpa po ziemi, potrafi szybko wykonać rysunki techniczne i dogadać się z ekipą? A może potrzebujesz rozmowy z artystyczną duszą, która wyczaruje dla Ciebie pełne klimatu, wymarzone wnętrze?

Nie wiesz od czego zacząć?

Rozpocznij od e-booków!

Interesujesz się wnętrzami? Bądźmy w kontakcie