Poznajmy się

Anna Popławska

Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2007 roku, kiedy to ukończyłam Wydział Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Oprócz tego mam również wykształcenie techniczne, jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej. Współpracuję z wieloma osobami z różnych branż, ponieważ praca we wnętrzach wymaga ciągłego dokształcania się i bycia na bieżąco z nowinkami technicznymi i designerskimi.

Po godzinach

Jestem mamą 9-letniego Bartka, żoną Krzysztofa. Zapaloną podróżniczką i fotografką. Ciągle jestem ciekawa świata i odkrywam go na nowo. Uwielbiam przyrodę, działka, rośliny, otwarta przestrzeń to świat w którym odpoczywam. Skończyłam studia doktoranckie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Inżynier czy artysta?

Zdradzę Ci mój sekret – jestem jak jin-jang: raz inżynier, raz artysta. Te dwie natury siedzą sobie we mnie – czasami się ze sobą kłócą, a czasami się zgodnie bawią. Decydujesz się na to, żeby architekt zaprojektował Twoje wnętrze. Powiedz mi, czego ode mnie oczekujesz. Czy mam być dla Ciebie inżynierem, który mocno stąpa po ziemi, potrafi szybko wykonać rysunki techniczne i dogadać się z ekipą? A może potrzebujesz rozmowy z artystyczną duszą, która wyczaruje dla Ciebie pełne klimatu, wymarzone wnętrze? Kogo zapraszasz do współpracy: inżyniera czy artystę?

Nie wiesz od czego zacząć?

Rozpocznij od e-booków!