CHCĘ FAJNY SALON

Co otrzymasz w poradniku?

1. Zostaniesz designerem we własnym domu- zaprojektujesz salon w kilka wieczorów.

2. Dowiesz się jak funkcjonalne ustawić meble w pokoju dziennym.

3. Wybierzesz główną ozdobę i sztukę do salonu, dowiesz się jak ją wyeksponować.

4. Zrozumiesz jak ważne jest światło i poznasz podstawowe zasady doboru lamp w salonie.

5. Pomyślisz na co zwrócić uwagę gdy w domu są dzieci.

6. Dowiesz się jak zintegrować kuchnię z salonem.

7. Otrzymasz garść cennych uwag o dekoracji salonu.

Ze szczeółowego rozwinięcia powyższych punktów mogłaby powstać książka, dlatego w niniejszym poradniku otrzymasz głównie informacje o funkcjonalności pomieszczenia. Poradnik zawiera ponad 25 stron z wartościowymi treściami: o korytarzach komunikacyjnych, o oświetleniu, o sposobach umieszczania dzieł sztuki.

Maria: "Bardzo przydatny poradnik, a do tego napisany w ciekawej formie, wszystko jasno i przejrzyście, Jeśli będę miała jeszcze raz możliwość urządzania salonu, to z pewnością wrócę do niego."

Anna: "Od razu przeanalizowałam swój salon - nie jest źle, większość funkcjonalności zrealizowana."

Patrycja: "Bardzo ładnie opracowany graficznie e-book. I dużo praktycznych wskazówek. Dla nas bardzo ważne były te odległości prze stole i wokół niego, żeby nie uderzać krzesłami o ścianę i wygodnie przechodzić bez przesuwania sąsiada."

Anna: "Podobał mi się rozdział o oświetleniu i np. o zaplanowaniu, żeby tam gdzie będzie oświetlenie postawić kwiaty, żeby rzucały cień."

urządzam mieszkanie, architekt wnętrz, projektowanie wnętrz Warszawa

Dlaczego napisałam ten poradnik?

Poradnik napisałam w odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania wśród inwestorów. Po przeczytaniu tego poradnika będziemy rozumieć się bez słów. Pewne rzeczy staną się dla Ciebie oczywiste. Jeżeli wybierzesz mnie do zaprojektowania swojego salonu to współpraca będzie o wiele lepsza jeżeli przeczytasz ten poradnik. Rozpoczniemy naszą wspólną przygodę projektową.