Poznajmy się

Co u mnie dla Ciebie?

Nazywam się Ania Popławska projektuję wnętrza. Może właśnie powiększyła się Twoja rodzina, może masz nowe mieszkanie lub przeprowadzasz się? Wiem, że marzysz o pięknym otoczeniu ale nie wiesz od czego zacząć? Dlatego warto aby ktoś przeprowadził Cię przez remont suchą stopą. Warto powierzyć swoje wnętrze specjaliście. Może właśnie stoisz przed takim wyzwaniem życiowym. Tak wyzwaniem, bo remont to jedna z najbardziej stresujących w życiu rzeczy, warto mieć mieć u boku sojusznika.
Wierzę, że świat może być piękny i optymistyczny. Kocham przyrodę, kwiaty, trawy traktuję je jako małe dzieła sztuki. Natura i architektura niezmiennie mnie inspirują i ich piękno staram się przenosić do moich projektów. Obcowanie z naturą daje radość i dodaje życiu magii. Zieleń, kwiaty, trawy, kora drzew i naturalne materiały - wierzę, że można cieszyć się nimi przez cały rok. Takie wnętrza najchętniej projektuję . Wierzę, że człowiek nie potrzebuje zbyt wielu rzeczy aby żyć pięknie.
Urządzanie, zabawa w dom- hmmm właściwie zajmuję się tym odkąd pamiętam czyli od dziecka. Jako młoda osoba, w 2000 roku wygrałam dla mojej mamy główną nagrodę w konusie IKEI, od tego się zaczęło. Znacznie później skończyłam kierunkowe studia i postanowiłam pomagać ludziom urządzać wnętrza już profesjonalnie.
Projektowaniem zajmuję się od 2007 roku, kiedy to ukończyłam Wydział Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Oprócz tego mam również wykształcenie techniczne, jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej. Współpracuję z wieloma osobami z różnych branż, ponieważ praca we wnętrzach wymaga ciągłego dokształcania się i bycia na bieżąco z nowinkami technicznymi i designerskimi. Jestem mamą 9-letniego Bartka, żoną Krzysztofa. Skończyłam studia doktoranckie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Dlaczego Plakatowo-mi?

Plakatowo-MI sprawia, że praca daje mi jeszcze większą satysfakcję. Moje życie zawsze toczy się wokół tematów architektury, malarstwa i fotografii, przyrody, ochrony środowiska. Zawsze byłam trochę inżynierem, a trochę artystą. Zdjęcia na plakatach są zrobione przeze mnie podczas licznych wyjazdów ale również we własnym ogrodzie. Jestem zapaloną podróżniczką i fotografką. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.