Projekty wnętrza

Konsultacja

Wiesz, czego chcesz, a może nie do końca, nie martw się. W mojej pracowni do Twojej dyspozycji jest mnóstwo inspiracji. Rozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach Twoich i Twojej rodziny, przyszłych mieszkańców domu, który projektuję.  

Inspekcja lokalna

Do opracowania projektu wnętrza zalecana jest wizyta na miejscu. Pomieszczenie inaczej wygląda na zdjęciu, inaczej w świetle dziennym, czy wieczorem. Ważne jest również otoczenie budynku. Na tym etapie zdejmuję pomiary i przeprowadzam inwentaryzację.  

Projekt koncepcyjny

Jest to propozycja organizacji życia w Twoim domu, biorąc pod uwagę potrzeby twojej rodziny (obecne i przyszłe). Co zrobić aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń? Jak będą rozstawione sprzęty i jakie rozwiązania techniczne będą niezbędne, aby osiągnąć wymarzony rezultat. Czy konieczne będą przesunięcia ścian i drzwi? 

Wizualizacje

Prawda, że miło jak pokażę Ci Twój przyszły dom na fotorealistycznych wizualizacjach? Czasami ciężko jest wyobrazić sobie jak będzie wyglądać Twoje M z wizualizacją 3D jest to bardzo proste. Można łatwo dokonać zmian. 

Kosztorys

Dysponuję autorskim narzędziem komputerowym, które pomoże Ci zapanować nad wydatkami. W trakcie remontu pieniądze wydaje się bardzo szybko. Warto jeżeli podsumujesz wydatki już na początku, pomoże Ci to zoptymalizować wydatki, tak aby środki którymi dysponujesz nie skończyły się w połowie remontu. Z narzędzia korzystamy równocześnie, poprzez pracę w chmurze.

Rysunki wykonawcze

Wiesz już jak będzie wyglądało Twoje wnętrze. Teraz ważne jest aby koncepcję tą dobrze zrozumieli wykonawcy: ekipy budowlane (glazurnik, elektryk, hydraulik, budowlaniec), montażyści ze studia mebli, firmy które dostarczą dekoracje. Językiem którym architekt wnętrz komunikuje się z wykonawcami jest język rysunków technicznych: wymurowania i wyburzenia, wytyczne do projektu instalacji elektrycznej,wodno-kanalizacyjnej i oświetleniowej, projekt ułożenia podłóg, projekt mebli, dobór sanitariatów i baterii, dobór materiałów wykończeniowych, oświetlenia.

Nadzór autorski

Nawet najfajniejszy projekt, który nie zostanie prawidłowo zrealizowany przez innych uczestników Twojego remontu będzie tylko stosem papierków. Nadzór autorski gwarantuje, że projekt będzie zrobiony tak jak razem sobie założyliśmy, podczas licznych spotkań i konsultacji.

Dyspozycyjność

Abyś mógł się czuć komfortowo i spać spokojnie – ja muszę być dyspozycyjna. Podczas 2-3 miesięcy współpracy spotykamy się co najmniej 4 razy, kilka godzin rozmawiamy przez telefon. Często muszę awaryjnie „na już” rozwiązywać bardzo skomplikowane zagadnienia techncizne, rozmawiać z podwykonawcami, którzy uczestniczą w twoim remoncie. Poczujesz się komfortowo.

Szampan na koniec

I to by było na tyle jeżeli chodzi o zakres prac mojej podstawowej oferty.

"Anna Popławska zaprojektowała dla mnie kuchnię inspirowaną obrazami mojego ulubionego malarza -M. Chagalla oraz nadzorowała jej remont. Współpraca była bardzo udana i kuchnia wyszła świetnie. Projektantka proponuje estetyczne i funkcjonalne rozwiązania dostosowane do możliwości lokalowych, finansowych i preferencji klienta, w które znakomicie potrafi się wczuć. Orientuje się w dostępnych na rynku nowinkach materiałowych i oryginalnych elementach wykończeniowych. Polecam Annę Popławską wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm, doświadczenie, niesztampowe projekty oraz wysoką jakość usług."