Pomoc w sprzedaży

Czekasz zbyt długo na sprzedaż swojej nieruchomości?

Nie możesz sprzedać mieszkania? Jeżeli starasz się sprzedać nieruchomość, tymczasem mijają miesiące, a Twój dom wciąż nie znajduje nowego właściciela, to mam dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie, które pomogło innym sprzedającym: wizualizacja mieszkania/domu po remoncie! Dzięki takiej wizualizacji – wiele osób sprzedało swoją nieruchomość w krótszym czasie, uzyskując za nią wyższą cenę. Wizualizacja ukazuje bowiem potencjał danego wnętrza, wzmagając wyobraźnię potencjalnego kupca.
Twoja nieruchomość potrzebuje dobrej prezentacji. To co Ci proponuję to wirtualna rzeczywistość "JAK MOŻE WYGLĄDAĆ TO MIESZKANIE PO REMONCIE". Możesz zamówić wizualizacje 2-3 pomieszczeń, a uwierz mi z dnia na dzień zwiększy się kilkukrotnie zainteresowanie swoją ofertą. Koszt takiej operacji wynosi poniżej 1% całkowitej wartości mieszkania- pomyśl ile możesz zaoszczędzić swojego czasu i pieniędzy.

Dzięki wizualizacjom oszczędzisz czas i piniądze, ponieważ Twoje mieszkanie sprzeda się o wiele szybciej i za wyższą cenę. Cena za usługę zależy od stopnia szczegółowości i od ilości wersji.

"Wizualizacje mieszkania po remoncie przewidzianego do sprzedaży przygotowane w pełni spełniły pokładane w nich nadzieje. To dzięki takim wizualizacjom mieszkanie będące w stanie technicznym do kompleksowego remontu sprzedało się w ciągu 2 miesięcy, co na warunki peryferyjne Warszawy jest bardzo dobrym wynikiem. Przed wykonaniem wizualizacji nie przewidywałam, że w tym mieszkaniu jest taki potencjał. Praca wykonana przez Panią Annę sprawiła, że zainteresowanie potencjalnych nabywców mojej nieruchomości zwiększyło się w bardzo dużym stopniu. Przed wykonaniem projektu Pani Anna z uwagą wysłuchała wszystkich moich oczekiwań, po czym zaproponowała kilka rozwiązań, które po przedyskutowaniu przełożyła na produkt finalny i zaprojektowała wygląd mieszkania po remoncie pod kątem moich oczekiwań i pod konkretnego potencjalnego kupującego. Szczerze polecam skorzystanie z usług."